Z przyjemnością informujemy że nasza firma uzyskała certyfikat Firma Godna Zaufania - jest to świadectwo przyznawane firmą cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów.

Bardzo miło nam poinformować, że Centrum Instalacyjne WKTG stało się członkiem grupy PHI, jednej z największych grup zakupowych w branży instalacyjnej w Polsce. Automatycznie poszerza to nasze portfolio dostawców i producentów między innymi o:

Prowadzimy działalność polegającą na świadczeniu usług wynajmu adresu rejestracyjnego i korespondencyjnego ul. K. Miarki 18 w Jeleniej Górze. Dysponujemy również możliwością wynajmu sali na spotkania biznesowe.

Ceny do negocjacji

Tel. 537 538 300

W dniu 4 listopada odbędzie się oficjalne otwarcie Autoryzowanego Salonu Firmowego z grzejnikami i systemami rekuperacji czołowego producenta grzejników dekoracyjnych i systemów wentylacji z odzyskiem ciepła – firmy VASCO.

VASCO Design Studio znajduje się w naszym centrum instalacyjnym WKTG w Jeleniej Górze na przy ulicy Karola Miarki 18.

Z przyjemnością informujemy że Centrum Instalacyjne WKTG.pl zostało partnerem Fundacji Ronalda McDonalda w programie Profilaktycznych badań USG dla dzieci. Jest to dla nas szczególnie ważne ponieważ dzięki takim akcjom możemy pomóc innym i przyczynić się do rozwoju ważnego programu dotyczącego bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowia.