Z przyjemnością informujemy że nasza firma uzyskała certyfikat Firma Godna Zaufania - jest to świadectwo przyznawane firmą cechującym się nienaganną opinią wśród klientów i kontrahentów.

W dniu 4 listopada odbędzie się oficjalne otwarcie Autoryzowanego Salonu Firmowego z grzejnikami i systemami rekuperacji czołowego producenta grzejników dekoracyjnych i systemów wentylacji z odzyskiem ciepła – firmy VASCO.

VASCO Design Studio znajduje się w naszym centrum instalacyjnym WKTG w Jeleniej Górze na przy ulicy Karola Miarki 18.

Z przyjemnością informujemy że Centrum Instalacyjne WKTG.pl zostało partnerem Fundacji Ronalda McDonalda w programie Profilaktycznych badań USG dla dzieci. Jest to dla nas szczególnie ważne ponieważ dzięki takim akcjom możemy pomóc innym i przyczynić się do rozwoju ważnego programu dotyczącego bezpieczeństwa i profilaktyki zdrowia.

We wrześniu grupa naszych pracowników wzięła udział w specjalistycznym szkoleniu z zakresu montażu, uruchamiania oraz serwisowania kotłów grzewczych centralnego ogrzewania firmy Tekla. Wszyscy uzyskali certyfikat autoryzowanego instalatora oraz mogę prowadzić działania serwisowe w imieniu producenta kotłów.

2 sierpnia 2013 roku podpisane zostało przez Komisję Europejską rozporządzenie w sprawie wykonania dyrektywy Parlamentu Europejskiego dotyczącej ekoprojektu dla ogrzewaczy pomieszczeń i ogrzewaczy wielofunkcyjnych.

Czego dotyczy i jakie konsekwencje przynosi dla Nas w/w dyrektywa? Okazuje się że dyrektywa ErP to rewolucja w świecie instalacji centralnego ogrzewania. Ale po kolei.